top of page

"Пакунок щастя"

Проєкт «Пакунок щастя» - це спільний проєкт за участі трьох партнерів: MEEST Canada / Корпорація Meest, BCU Financial / КС Будучність та IOUC Fourth Wave / МОУГ "Четверта Хвиля".

 

Ідея проекту - надіслати пакунок з корисними та потрібними речами (новий одяг, взуття, канцелярські товари, іграшки, медикаменти, товари гігієни та догляду) українській дитині, яка вже рік перебуває в умовах повномасштабної війни. Завдяки численним доброчинцям, як з числа української громади так і місцевих мешканців, було зібрано необхідні речі, здатні покращити якість життя дітей-переселенців під час війни. Пакунки Щастя отримали діти (відповідно до запитів організацій, які опікуються дітьми-переселенцями в Україні):

- у будинку «Дім Ангела» (соціально-психологічний реабілітаційний центр), який знаходиться у селі Гошів, Калушський район, Івано-Франківської області. На даний час в центрі перебуває 25 дітей . Це діти сироти, напівсироти, діти із неблагополучних сімей, переселенці;

- у Будинку матері та дитини (притулок для матерів-одиначок та матерів з дітьми, які є переселенцями), знаходиться у селі Горохолині, Богородчанського району, Івано-Франківської області. На даний час у притулку перебуває 10 матерів і 19 дітей;

- у Гощанській ЗОШ І-ІІІ ст. (Рівненська обл.), яка звернулась до нас з проханням допомогти обладнати 2 бомбосховища для дітей молодшої школи, та для дітей старших класів - всього 350 дітей.

Ми зібрали і відправили речі відповідно до запитів і потреб цих організацій, речі які покращать якість життя дітей переселенців під час війни.

bottom of page