top of page
1.jpg

01.28.2024

Community Recognition Award 2023

У неділю 28 січня, у Пластовій Домівці, Іван Бейкер, член парламенту від Etobicoke Centre, провів свою щорічну нагороду «Визнання громади». Метою заходу Community Recognition Awards є відзначити тих людей, які зробили значний внесок у розвиток громади, присвятивши свій час і талант. Іван Бейкер є членом парламенту від Центру «Етобіко» і відданим лідером з багаторічним досвідом громадської роботи, тому отримати нагороду, яку він вручав особисто кожному номінанту було особливою честю. Четверта Хвиля радо вітає тих своїх членів організації, які були відзначені нагородами від депутата, а саме: • Любу Славатинську • Надію Бабюк • Олю Ліщинську • Олену Поліщук • Катерину Озерянську Варто віддати належне всім членам Четвертої Хвилі та волонтерам, без яких реалізація проектів була б неможливою. Ми вважаємо ці номінації визнанням внеску усієї нашої організації, в особах обраних номінантів. Метою проведення цього заходу, на щорічній основі, є нагода зібрати громаду разом, щоб відсвяткувати новий рік і нагородити тих, хто робить велику роботу в Етобіко Центрі. «Визнання громади» спрямоване на підвищення обізнаності громадськості про важливий внесок осіб та організацій у розвиток спільноти та стимулювання подальших ініціатив у цьому напрямку. Лауреатів премії «Визнання громади» обирає громадський відбірковий комітет, до складу якого входять люди з багатим досвідом волонтерської діяльності. Команда Івана Бейкера та відбірковий комітет провели ґрунтовну роботу. Визнання громади не лише засвідчує досягнення та внесок відданих членів громади, а також заохочує молодь долучатися до різних ініціатив на користь громади та надихає інших членів громади. Визнання заслуг є формою нагороди за досягнення та зусиль, що мотивує людей досягати більшого і продовжувати робити внесок у свою громаду. Текст: Катерина Озерянська Фото надані Офісом пана Бейкера

1-1.jpg

02.07.2023

Newcomers Orientation Week

 

IOUC Fourth Wave members visited Bishop Marrocco/Thomas Merton Catholic Secondary School on Newcomer Orientation Week. Luba Slavatynska, the leader of IOUC Fourh Wave, and Sofiia Rusyn, leader of the Youth Branch at organization and representatives from the BCU Financial attended the event on February 7, 2023. Luba and Sofiia introduced newcomer teenagers to Ukrainian (and other) Saturday schools and their credit system, as well as Ukrainian organisations and volunteer opportunities. BCU Financial told kids more about the financial system in Canada and financial literacy. The NOW is a one-day event, hosted by CultureLink Community Services and BMTM School. Most of the teenagers on the event were newcomer kids from Ukraine.

332471537_1462150994314425_4983568741103585757_n.jpeg

02.22.2023

Community Recognition Award 2022

Надзвичайно раді за нашу президентку МОУГ "Четверта Хвиля" Любу Славатинську, яка отримала нагороду за заслуги перед громадою - Community Recognition Award. 29 січня член парламенту Іван Бейкер провів свою щорічну церемонію вручення нагород за заслуги перед громадою, де і була відзначена Люба Славатинська! Волонтерська робота дуже непроста, але така потрібна для громади і розвитку суспільства. Щиро вітаємо пані Любу!

Copy of 412B5853-6FED-4B66-B446-318EC51C6556.jpg

09.27.2022

Trillium нагороду від Конгресу Українців Канади отримали дві членкині нашої організації!

Ми надзвичайно раді вітати двох членів нашої організації, які отримали Trillium нагороду від Конгресу Українців Канади Провінції Онтаріо за визначну активну громадську позицію та вагомий внесок до життя українсько-канадської громади. Любов Славатинська - голова нашої організації "Четверта Хвиля". Під її егідою сотні новоприбулих українців отримали гуманітарну допомогу по приїзду до Торонто та навколишніх міст. Тонни одягу, їжі, медикаментів та інших важливих продуктів було переправлено до України для допомоги біженцям та ЧОТИРИ карети швидкої допомоги уже їздять у зонах активних бойових дій та допомагають постраждалим.  Марія Антонів - членкиня організації "Четверта Хвиля" у Торонто та Кембриджі. Саме вона допомогла зі збором коштів для сирітських притулків в Україні, прихистків для жінок у Торонто, для Збройних Сил України від Приятелів ЗСУ тощо. А у рідному місті Кембриджі Марія організувала уроки мистецтва для дітей та молоді з інвалідністю, і там же вона допомагає новоприбулим українцям від імені організації. Нагородження відбулося 25 вересня у залі  Old Mill. 22 волонтерів з 13 міст Онтаріо отримали спеціальні відзнаки та посаджені гілочки калини як один із символів нашої Батьківщини. ​ Нагородження було проведено до 50-річчя Онтарійського відділу Конгресу Українців Канади! На подію були запрошені попередні провінційні голови КУК, Олександра Хичій - нинішній голова КУК, Олександр Шевченко - нинішній консул України до Канади в Торонто.  Вітаємо наших дорогих волонтерок! Так тримати і до нових вершин на славу Україні!

bottom of page