top of page
Творчий вечір Руслана Горового
Творчий вечір Руслана Горового

Fri, May 19

|

Toronto

Творчий вечір Руслана Горового

МОУГ "Четверта Хвиля" раді представити увазі української громади в Торонто зустріч з Русланом Горовим - українським журналістом, режисером, письменником, активним громадським діячем та волонтером. Пан Руслан відвідає Торонто протягом лише одного дня з метою представити свій фільм, поспілкуватися...

Time & Location

May 19, 2023, 6:30 p.m.

Toronto, 21 Old Mill Rd, Etobicoke, ON M8X 1G5, Canada

About the event

МОУГ "Четверта Хвиля" раді представити увазі української громади в Торонто зустріч з Русланом Горовим - українським журналістом, режисером, письменником, активним громадським діячем та волонтером. Пан Руслан відвідає Торонто протягом лише одного дня з метою представити свій фільм, поспілкуватися з місцевою громадою та зібрати кошти для ЗСУ.

19 травня о 6:30 вечора у Old Mill Toronto відбудеться показ фільму Руслана Горового "Трохи нижче неба" про українських воїнів, які боролися за Донецький аеропорт. Після перегляду фільму планується обговорення стрічки та спілкування глядачів з режисером Русланом Горовим.

Фільм "Трохи нижче неба" - це історія «Кіборгів», захисників Донецького аеропорту, які загинули, захищаючи рідну землю, спогади про них побратимів та рідних, вражаючі кадри оборони ДАП.

Продюсером та автором фільму є доброволець і військовий журналіст Михайло Ухман, який разом зі своїм бойовим побратимом Сергієм Коновалом понад рік їздив по Україні й записував інтерв’ю з тими, хто боровся проти російських окупантів.

Генеральний спонсор BCU Financial. Вхід за добровільними датками.

Tickets

  • Квиток

    $0.00
    Sale ended

Total

$0.00

Share this event

bottom of page