top of page
Фільм "Я працюю на цвинтарі" за сприяння BCU Financial
Фільм "Я працюю на цвинтарі" за сприяння BCU Financial

Sun, Nov 27

|

Toronto

Фільм "Я працюю на цвинтарі" за сприяння BCU Financial

Фільм розповідає історію життя Олександра, колишнього архітектора, який працює на цвинтарі та має свою контору з виготовлення пам'ятників. Щодня до нього приходять непрості клієнти. Так чи інакше, цвинтар проникає у життя головного героя. А ще він зберігає страшну таємницю.

Time & Location

Nov 27, 2022, 5:00 p.m.

Toronto, 21 Old Mill Rd, Etobicoke, ON M8X 1G5, Canada

Guests

About the event

Демонстрація фільму "Я працюю на цвинтарі" режисера Олексія Тараненка проходитиме у рамках Благодійного кіномарафону CinemAid Ukraine Charity Film Marathon. Фільм розповідає історію життя Олександра, колишнього архітектора, який працює на цвинтарі та має свою контору з виготовлення пам'ятників. Щодня до нього приходять непрості клієнти. Так чи інакше, цвинтар проникає у життя головного героя. А ще він зберігає страшну таємницю, яка не дає йому стати щасливою людиною.

Фільм демонструватиметься українською мовою з англійськими субтитрами.

У програмі заходу також заплановано показ режисерського диптиху Кадіма Тарасова "Монстр" та "За мить до Вічності" та короткометражний фільм режисера Олександра Кирієнка "Прощена Неділя." Зібрані кошти будуть перераховані на підтримку та допомогу постраждалим від війни українським кінематографістам та їхнім сім'ям.

Головний спонсор показу BCU Financial.

Tickets

  • Movie Ticket

    $35.00
    Sale ended

Total

$0.00

Share this event

bottom of page